Windykacja

Dział windykacji zajmuje się dochodzeniem roszczeń od dłużników Klienta. Nasze działanie skierowane jest na dobrowolną spłatę wierzytelności a podstawowym narzędziem do osiągnięcia celu, są negocjacje.

Dzięki wypracowanym standardom oraz wieloletniej praktyce osiągamy wysoką skuteczność. Szeroko pojęta windykacja wspiera proces dochodzenia roszczeń finansowych. Od profesjonalizmu i umiejętności negocjatorów zależy pozytywne rozstrzygnięcie wielu spraw. W celu podnoszenia jakości proponowanych przez nas usług duży nacisk kładziemy na wykształcenie i przygotowanie negocjatora do współpracy z dłużnikiem. Stawiamy na osoby ambitne, które bardzo dobrze znają przepisy prawne i posiadają zdolności negocjatorskie.

Warunki współpracy ustalane są po przeprowadzeniu rozmów , gdyż traktujemy każdego kontrahenta indywidualnie. Nasze wynagrodzenie jest płatne dopiero po uzyskaniu pieniędzy od dłużnika, nie żądamy żadnych przedpłat ani opłat za prowadzenie sprawy. Nasze wynagrodzenie zależy od naszych sukcesów.